TEKVA KURUCU BAŞKANI ÖZKAN AĞIŞ ÖĞRENCİLERLE YEMEKTE BULUŞTU
Tarih: 11.07.2017 Saat: 02:00
Konu: PHP-Nuke


 

    TEKVA kurucu Başkanı Özkan Ağış ve TEKVA yönetim kurulu burs verdiği öğrencilerle 27 Haziran 2017 Salı günü Torunlar Havuzbaşı Restorantta öğle yemeğinde buluştu.

      1997 yılında Özkan Ağış Başkanlığında kurulan Taşova Eğitim Kalkınma Vakfı (TEKVA) adıyla kurulan ve yirminci yılına ulaşan vakıf hakkında bilgiler veren Özkan Ağış kuruluşundan buyana 1250 öğrenciye burs verdiklerini belirterek vakfın sıkıntılarından bahsetti.

   Özellikle Taşova halkının vakfa ilgi ve desteğinin yetersiz olduğunu vurgulayarak yıllık burs giderlerinin yüzde sekseninin Ağış ailesi tarafından karşılandığını, yıllık yüz öğrenciye burs verdiklerini belirtti.

     Yemeğe TEKVA kurucusu Özkan Ağış, Belediye Başkanı Bayram Öztürk, Özgür Süpermarket sahibi Özgür Ağış, Hayrullah Ağış, Ali Rıza Ağış, Amasyaspor eski Başkanı Ümit Ağış, Haberamasya sitesi editörü Sezgin Ünsal, Özkan Ağış İlköğretim Okulu müdürü ve TEKVA 2. Başkanı Salih Zeki Gültekin, Gazetemiz Sahibi Kürşad Günaydın ve öğrenciler katıldı.

     TEKVA Kurucu Başkanı Özkan Ağış öğrencilerle TEKVA için neler yapılabilirin fikir alışverişinde bulunduktan sonra vâkıfın geleceğinin kasım ayındaki kongreden sonra netleşeceğini belirterek teşekkür ederek toplantı sona erdi. Bu haberin geldigi yer: www.tekva.org.tr
http://www.tekva.org.tr

Bu haber icin adres:
http://www.tekva.org.tr/modules.php?name=News&file=article&sid=69