TEKVA VE TOKAT VAKIFLAR MÜDÜRLÜĞÜNDEN VALİ ABDİL CELİL ÖZ' E ZİYARET
Tarih: 16.06.2013 Saat: 11:53
Konu:


TEKVA VE TOKAT VAKIFLAR MÜDÜRLÜĞÜNDEN VALİ ABDİL CELİL ÖZ' E ZİYARET

30. Vakıflar Haftası nedeniyle Taşova Eğitim ve Sosyal Kalkındırma Vakfı (TEKVA) Başkanı Ali Rıza Ağış, Tokat Vakıflar Bölge Müdürü Mehmet Aykun ve beraberindeki heyet Amasya Valisi Abdil Celil Öz' ü ziyaret etti.

Her yıl Mayıs Ayının 2. haftası Kutlanan "Vakıflar Haftası" dolayısıyla; Taşova Eğitim Ve Sosyal Kalkındırma Vakfı (TEKVA) Başkanı Ali Rıza Ağış, Tokat Vakıflar Müdürü Mehmet Aykun, Mimar Sinan Öner, Sanat Eserleri Yapı İşleri Şube Müdürü Yılmaz Kılınc, Yatırım ve Emlak Şube Müdürü Sadettin Parlak ve Amasya Kültür ve Tanıtma Vakfı (AKTAV) Sekreteri Fahrettin Kayalar Amasya Valimizi Abdil Celil Öz' ü makamında ziyaret etti.

07 Mayıs 2013 Salı günü saat 11:00' de gerçekleşen ziyarette, Vakıflar Müdürü Mehmet Aykun' dan Amasya Merkez de bulunan Bedestenle ilgili bilgiler alan Vali Öz, Vakıflar geçmişten geleceğe bir köprü oluşturduğunu belirterek, vakıfların hizmet alanının çok geniş olduğunu söyledi.

TEKVA Başkanı Ali Rıza Ağış, vakıf hakkında bilgiler vererek TEKVA' nın bu yıl 172 Üniversite öğrencisine burs verdiğini önümüz de ki yıllar da vakıf olarak bu sayıyı daha da artırmak istediklerini dile getirdi. Vali Öz "Vakıflar sadece geçmişi yaşatmakla kalmayıp geleceğimiz olan gençlere yatırım yapması çok güzel bir durum" dedi.

HABER - FOTOĞRAF: TANER BIYIK

Bu haberin geldigi yer: www.tekva.org.tr
http://www.tekva.org.tr

Bu haber icin adres:
http://www.tekva.org.tr/modules.php?name=News&file=article&sid=54