MAĞAZACILIK A.Ş TARAFINDAN ÖĞRENCİLERE GİYECEK YARDIMI YAPILDI
Tarih: 14.11.2008 Saat: 11:42
Konu: TEKVA


TEMA MAĞAZACILIK A.Ş TARAFINDAN ÖĞRENCİLERE GİYECEK YARDIMI YAPILDI
   Merkezi İstanbul’da bulunan TEMA Mağazacılık A.Ş tarafından İlçemize bağlı okullarda eğitim öğretim gören ilköğretim ve ortaöğretim öğrencilerine verilmek üzere LCW marka 350 takım giyecek elbise yardımı yapıldı.İlçemiz Halk Eğitimi merkezi Bilgisayar formatör öğretmeni Yaşar AYABAKAN ve Taşova TEKVA Vakfı başkanı Mehmet ALTUN’un girişimleriyle sağlanan giyecekler öğrencilere dağıtıldı. Her öğrencinin adına ayrı ayrı hazırlanan  paketlerin her birinde 1 adet pantolon, 1 adet kaban, 1 adet kazak, 1 adet ayakkabı, gömlek ve çorap yer aldı.

   Sözkonusu giyecek yardımının öğrencilere dağıtımlıyla ilgili olarak İlçemiz Öğretmenevi salonunda bir program düzenlendi. Elbise dağıtım programına İlçemiz Kaymakamı Bekir ABACI, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Rıza ATASOY, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet UYSAL, TEKVA Vakfı Başkanı Mehmet ALTUN, Halk Eğitimi merkezi bilgisayar formatör öğretmeni Yaşar AYABAKAN, giyecek yardımı yapılan okulların müdürleri ile öğerenciler katıldı.

   Programda bir konuşma yapan İlçe Kaymakamımız, sözkonusu yardımın teminine öncülük edenlere ve yardım yapan kuruluşa teşekkür etti. İlçe Kaymakamımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ile okul müdürlerimiz TEMA Mağazacılık A.Ş tarafından gönderilen giyecek paketlerini ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıttılar.
 

Bu haberin geldigi yer: www.tekva.org.tr
http://www.tekva.org.tr

Bu haber icin adres:
http://www.tekva.org.tr/modules.php?name=News&file=article&sid=16